Piłka nożna

Terminarz meczów w Płochocinie wg. dat i godzin Jesień 2012/2013

  1. 29.08.2012 (sroda) godz. 17.00 FCP – Sarmata Puchar Polski
  2. 04.09.2012 (wtorek) godz. 18.00 FCP – Olimpia U-12 roczn. 2001
  3. 05.09.2012 (sroda) godz. 15.00 FCP – Relax Radziwiłów U-15 roczn. 1998
  4. 06.09.2012 (czwartek) godz. 17.00 FCP – KS Ożarowianka „B”Klasa
  5. 08.09.2012 (sobota) godz. 11.00 FCP – Sarmata U-12
  6. 08.09.2012 (sobota) godz. 17.00 FCP – Sparta Tarczyn „B” Klasa
  7. 15.09.2012 (sobota) godz. 11.00 FCP - Chlebnia U-15
  8. 15.09.2012 (sobota) godz. 13.30 FCP – RKS Okęcie U-12
  9. 15.09.2012 (sobota) godz. 16.00 FCP - FC Lesznowola
  10. 16.09.2012 (niedz.) godz. 16.30 FCP – Sparta Jazgarzew „A” Klasa
  11. 22.09.2012 (sobota) godz. 16.00 FCP – N. Brwinów „B”Klasa
  12. 26.09.2012 (sroda) godz. 16.00 FCP – RKS Mirków „A” Klasa
  13. 29.09.2012 (sobota) godz. 11.00 FCP – Feliksów U-15
  14. 29.09.2012 (sobota) godz. 13.30 FCP – MLS Izabelin U-12
  15. 29.09.2012 (sobota) godz. 16.00 FCP – Rys Laski „B” Klasa
  16. 07.10.2012 (niedz.) godz. 15.30 FCP – Jednosć Żabieniec „A” Klasa
  17. 13.10.2012 (sobota) godz. 11.00 FCP – Mszczonowianka U-15
  18. 13.10.2012 (sobota) godz. 13.30 FCP - Milan Milanówek U-12
  19. 13.10.2012 (sobota) godz. 15.00 FCP – Legion Pruszków „B” Klasa
  20. 20.10.2012 (sobota) godz. 15.00 FCP – UKS G.C. United „B” Klasa
  21. 21.10.2012 (niedz.) godz. 15.00 FCP – KS Raszyn „A” Klasa
  22. 27.10.2012 (sobota) godz. 11.00 FCP – Orzeł Kampinos U-15
  23. 03.11.2012 (sobota) godz. 11.00 FCP – Semp Ursynów U-12
  24. 03.11.2012 (sobota) godz. 13.30 FCP – Przyszłosć Włochy „B” Klasa
  25. 04.11.2012 (niedz.) godz. 13.30 FCP – Anprel N.W. „A” Klasa

Stanisław Traczyk

TERMINARZ

MŁODZIKI U-12 GR. III (2001 i MŁ)
JESIEŃ 2012/2013

LP. Mecz Termin UWAGI 1 UKS Varsovia W-wa - FCP 02.09.2012R.GODZ. 10.00 NIEDZIELA W
2 FCP – WRKS Olimpia Warszawa 04.09.2012R.GODZ. 18.00 WTOREK D
3 FCP - RKS Sarmata Warszawa 08.09.2012rGODZ. 11.00 SOBOTA D
4 FCP – RKS Okęcie W-wa 15.09.2012R.GODZ. 13.30 SOBOTA D
5 MUKS Unia I W-wa - FCP 22/23.09.2012r.GODZ do ustalenia W
6 FCP- MLS IZABELIN 29.09.2012R.GODZ. 13.30
SOBOTA PAUZA 7 MKS Piast Piastów - FCP 06/07.10.2012r.GODZ do ustalenia W
8 FCP- KS Milan Milanówek 13.10.2012R.GODZ. 13.30 SOBOTA D
9 GKS Naprzód Stare Babice GOSiR - FCP 20.10.2012r.GODZ 13.00 SOBOTA W
10 FCP- pauzuje w kolejce 27.10.2012R. PAUZA
11 FCP – SEMP I Ursynów 03.11.2012r.GODZ. 11.00SOBOTA D

Zebranie z rodzicami przed obozem 09.08.12r. godz. 18.30
Po spotkaniu z rodzicami omówimy sprawy zwiazane z umowami.
W piatek sparing z chlebnia o 15. 00 - wyjazd.
M.Tomczyk

ROCZNIK 2001-2002
W sierpniu zapraszam na treningi w poniedziałki i czwartki od godziny 18.30.
Pierwszy trening 6 sierpnia.

ROCZNIKI 2003-2004-2005
W sierpniu zapraszam na treningi w poniedziałki i czwartki w godzinach 17.30 - 18.30.
Pierwszy trening 9 sierpnia.

Pozdrawiam,
Tr Żegliński

Poniżej podział grup ,w których seniorzy AKS FC będa występowali od sierpnia 2012

( grupy do czasu rozpoczęcia rozgrywek mogš się nieco zmienić ! )

LP. KL.A gr III 1 KS RASZYN II 2 JEDNOSĆ ŻABIENIEC 3 FC PŁOCHOCIN 4 MIRKÓW KONSTANCIN 5 PERŁA ZŁOTOKŁOS 6 WALKA KOSÓW 7 ORZEŁ BANIOCHA 8 AMPREL NOWA WIES 9 UKS SIEKIERKI 10 MSZCZONOWIANKA II 11 SPARTA JAZGARZEW II 12 AMIGOS WARSZAWA 13 GWARDIA WARSZAWA 14 SARMATA WARSZAWA

LP. KL.B gr.III 1 RYŒ LASKI II 2 JEDNOSĆ ŻABIENIEC II 3 PIAST PIASTÓW II 4 KS OŻAROWIANKA II 5 MILAN MILANÓWEK II 6 SOKÓL BUTKI PIASECKIE 7 LESZNOWOLA 8 NAPRZÓD BRWINÓW 9 LEGION PRUSZKÓW 10 FC PŁOCHOCIN II 11 GROM PRACE MAŁE 12 PRZYSZŁOSĆ WŁOCHY II 13 SWIT WARSZAWA II 14 SANTOS

Strzelcy bramek od 19.08.1998 ( pierwszy oficjalny mecz)
Od pierwszego sezonu '98 ( kl.C) po dziœ ...14 lat strzelilismy 916 goli !!
do dzis ( z dnia 06.07.2012
59 zawodników przez te lata strzelało dla FC gole ( seniorzy ) - dziękujemy :)

LP. nazwisko ilosć goli
1 Piowowarczyk Dominik 163
2 Kobacki Gabriel 105
3 Osiadacz Michał 68
4 Kosiński Marcin 60
5 Kucharski Piotr 53
6 Wieladek Norbert 38
7 Bauman Marcin 34
8 Stobiecki Jacek 29
9 Guławski Krystian 28
… Wojciechowski Dominik 28
11 Kalwa Marcin 24
12 Zajšczkowski Rafał 22
13 Radzikowski Paweł 20
14 Misiak Mariusz 19
15 Żołšdek Artur 19
16 Boniecki Kamil 17
… Antosiewicz Paweł 17
18 Ryszka Krzysztof 16
… Traczyk Łukasz 16
20 Brokn Patryk 13
21 17.Szwed Jarek 12
22 Chodniewicz Paweł 11
Fronczek Daniel 11
24 Bieńko Artur 9
25 Siurdyma Michał 7
26 Ryszka Tomasz 6
Balcerzak Piotr 6
Roszkiewicz Piotr 6
29 Jagiełło Krzysztof 6
30 Małkiński Daniel 5
31 Gołębiewski Piotr 4
… Jędrzejewski Irek 4
… Michalski Dominik 4
34 WoŸniak Tomasz   2
Rusak Łukasz 2
Perkowski Jacek 2
Grobelny Kamil 2
Dobrowolski Jacek 2
39 Pułkowski Tomasz 1
Albinowski Michał 1
Borowski Adam 1
Malinowski Michał 1
Gralewski Marcin 1
Zatyka Marcin 1
Moszczyński Piotr 1
Gałšzka Paweł 1
Włodarczyk Grzegorz 1
Choromański Piotr 1
Kowalski Robert 1
Jaroń Piotr 1
Zajšc Marcin 1
Schabowski K. 1
Majewski Tomasz 1
Pałbiński Damian 1
Siarkowski D. 1
Jastrzębski 1
Wolańczyk 1
Szymańska Sebastian   1
Kwiatkowski Paweł 1
60 …..

Zaborowianka - FC Płochocin kl.B 05.11.2011 godz.14.00

Mecze w Płochocinie rocznika 96 na jesień 2011

1. FC Płochocin - Walka Kosów - 10.09.2011 sob. godz 12.00
2. FC Plochocin - Milan Milanówek - 24.09.2011 sob godz 12.00
3. FC Plochocin - Delta II Warszawa - 08.10.2011 sob godz 12.00
4. FC Płochocin - Ursus Warszawa - 22. 10.2011 sob odz 12.00

seniorzy

Płochocin swoje mecze jako gospodarz rozgrywać będzie w Niedziele :

zaczynamy PP sroda 31.08 godz.17.30 z Ambra Ołtarzew

04.09.2011 Płochocin - Budki Piaseckie NIEDZIELA godz.17.00

18.09.2011 Płochocin - KS Ożarowianka II Niedziela godz.16.30

02.10.2011 Płochocin - Orzeł Kampinos Niedziela godz.16.00

30.10.2011 Płochocin - Orion Cegłów Niedziela godz.14.00

25 wrzesnia pauza

Zebranie z rodzicami dzieci wyjeżdżajacych na obóz odbędzie się w dn. 10.08.2011r.(sroda) o godz. 18.45
w pomieszceniach zanajdujacych się na boisku.
M.T.

Dane do wpłat
AMATORSKI KLUB SPORTOWY FC PŁOCHOCIN
LIPOWA 3, 05-860 PŁOCHOCIN
Numer rachunku 57 1240 2164 1111 0010 3790 8062
Błonie I, 304 I Oddział w Błoniu

Zajecia treningowe dla roczników 1999 i 2001 rozpoczynaja się
po przerwie wakacyjnej 03.08.2011r. sroda godz. 17.00.
Mark Tomczyk

Orliki –U 11 (2001r) gr. VII

Znicz II Pruszków
Żyrardowianka OSiR
FC Komorów
Ambra Ołtarzew
Ożarowianka
UKS Borzęcin
Orkan Sochaczew
FC Płochocin
GLKS Nadarzyn
GOKSiR Młodzieszyn

Liga Młodzików – U 13 (1999r) gr. V
Ambra Ołtarzew
FC Płochocin
KS Ożarowianka
Orkan Sochaczew
Promyk Nowa Sucha
Naprzód Zielonki
Znicz II Pruszków
Rys Laski
UKS Borzęcin
KS Łomianki
UKS Nowa Wies

Liga Juniorów Młodszych – U 16 (1996r) gr. III
Znicz Pruszków
Żyrardowianka OSiR
Walka Kosów
FC Płochocin
KS Błonianka
Milan Milanówek
Ambra Ołtarzew
Ursus Warszawa
Unia Boryszew
Delta II Warszawa
Wyżej wymienione drużyny startuja w pierwszym tygodniu wrzesnia . POWODZENIA !!

KLASA B SENIORÓW GR. V
1. Ożarowianka II
2. Rys II Laski
3. Zaborowianka
4. GOKSIR Młodzieszyn
5. Orzeł Kampinos
6. Tajfun Brochów
7. FC Płochocin
8. Promyk II Nowa Sucha
9. Sokół Budki Piaseckie
10. KS Teresin
11. Orion-Puls Cegłów
12. Marymont W-wa

seniorzy zaczynaja 24.08.2011

Dziękujęmy za przekazane pienišżki dla Emial !!

Dziękujemy serdecznie wszystkim kibicom ,piłkarzom i sponsorom , którzy przekazali w ręce klubu
pieniażki dla Emila Koperdy na potrzebne zabiegi lekarskie. W sumie udało się zebrać ponad 3500 zł
( od kibiców i zawodników 525 zł i nieoczekiwanego sponsora 3000 zł ) !! Dziękujemy i liczymy ,
ze Emil jeszcze pogra z Nami w piłkę !! Szybkiego powrotu do zdrowia Życzy Zarzad Klubu i wszyscy
jego członkowie.Pieniażki osobiscie przekaże dzis Prezes Włodzimierz Młot .

Plochocin dn 16.05.11

Zarzad Klubu Sportowego FC Płochocin informuje , że w porozumieniu z trenerem drużyny Trampkarzy
r .96 zawodnik Albert Walkiewicz został zawieszony do odwołania w prawach członka klubu.
Powodem tej decyzji było skandaliczne zachowanie się w/w zawodnika w dniu 14.05.11
w czasie meczu i bespoœrednio po jego zakończeniu.
Ponieważ był to nie pierwszy wybryk w/w zawodnika Zarzad Klubu nie może być obojętny

Zarzad Klubu Sportowego
FC Płochocin

Do wiadomosci :

Rodziców w/ w zawodnika
Szkoły
Oficjalna strona klubu

PROSBA:
Zwracam sie z prosba o pomoc i zbiórkę pieniędzy na operację dla naszego kolegi,
zawodnika rocznika 93 - Emila Koperdy.
W zwiaku z odniesiona na turnieju halowym kontuzja w lutum br. niezbędna jest kosztowna operacja kolana
( zerwanie mięsnia przyrzepkowego- z ewentualnym jego przeszczepem).
Z ubolewaniem muszę stwierdzić, iż nasza "służba zdrowia", na która przekazujemy nasze składki,
przez dwa miesiace nie potrafiła postawić trafnej diagnozy i przeprowadzić należytej rehabilitacji.
Obecnie nie ma innej możliwosci jak uratowanie przd kalectwem młodego chłopaka,
który dopiero miał rozpoczać karierę piłkarska w naszym klubie.
Za okazanš beziteresowna i dobrowaolna pomoc z góry dziękuję.
Trener
Marek Tomczyk
zbiórka odbędzie się międzyinnymi podczas meczu seniorów w sobotę 07.05 godz.11.00

Strzelcy bramek od 19.08.1998 ( pierwszy oficjalny mecz) do dzis
( włacznie z meczem ze Switem II W-wa z dnia 22.04.2011
Od pierwszego sezonu '98 ( kl.C) po dzis ...13 lat strzelilismy 818 goli !!

57 zawodników przez te lata strzelało dla FC gole - dziękujemy :)
Do klubu "stu" zawitał Gabriel Kobacki -Gratulujemy !! , teraz z Dominikiem Piwowarczyk
czekaja na kolejnych piłkarzy , oby już w tym sezonie :)

Na uwagę zasługuje duży, bo aż z 32 miejsca na 8sme awansował Jacek Stobiecki i
z 28ego na 19 Dominika Wojciechowskiego ( to młodzi zawodnicy i jeszcze dużo krwi napsuja przeciwnikom ...
mam nadzieję :)

1.Piowowarczyk Dominik 147
2.Kobacki Gabriel 102
3.Osiadacz Michał 61
4.Kosiński Marcin 60
5.Kucharski Piotr 53
6.Wieladek Norbert 38
7.Bauman Marcin 29
8.Stobiecki Jacek 25
...Guławski Krystian 25
10.Kalwa Marcin 24
11.Zajšczkowski Rafał 22
12.Radzikowski Paweł 20
13.Misiak Mariusz 19
.....Żołšdek Artur 19
15.Boniecki Kamil 17
16.Ryszka Krzysztof 16
...Traczyk Łukasz 16
18.Misiak Mariusz 19
19.Wojciechowski Dominik 14
20.Brokn Patryk 13
21.Szwed Jarek 12
22.Bieńko Artur 9
23.Siurdyma Michał 7
24.Ryszka Tomasz 6
...Jagiełło Krzysztof 6
26.Małkiński Daniel 5
27.Gołębiewski Piotr 4
...Jędrzejewski Irek 4
...Balcerzak Piotr 4
30.Michalski Dominik 4
31Roszkiewicz Piotr 4
...Fronczek Daniel 4
33.Antosiewicz P. 2
Rusak Łukasz 2
...Perkowski Jacek 2
...Grobelny Kamil 2
...Dobrowolski Jacek 2
38.Pułkowski Tomasz 1
...Albinowski Michał 1
...Borowski Adam 1
...Malinowski Michał 1
...Gralewski Marcin 1
...Zatyka Marcin 1
...Moszczyński Piotr 1
...Gałšzka Paweł 1
...Włodarczyk Grzegorz 1
...Choromański Piotr 1
...Kowalski Robert 1
...Jaroń Piotr 1
...Zajšc Marcin 1
...Schabowski K. 1
...Majewski Tomasz 1
...Pałbiński Damian 1
...Siarkowski D. 1
...Chodniewicz P. 1
...Jastrzębski 1
...Wolańczyk 1

NIESTETY Z BRAKU CHĘTNYCH DO GRY Z DNIEM 01.04.2011 SEKCJA ROCZNIKA 93 PRZESTAJE ISTNIEĆ.
ZAINTERESOWANYCH DALSZA GRA W aks fc plochocin ZAPRASZAM NA TRENINIGI DO SENIRÓW WT. I CZWART. godz. 18.00

JUŻ za tydzień startuje wiosenna kolejka KL.B
Zaczynamy od meczu wyjazdowego z Gromem w Niedzielę 27/03 o godz.14.00 w Pracach Małych .

FC Płochocin kl.B - KS Ożarowianka 94
(4-1) 5-1

Sparing seniorów w niedzielę 13.03. w Borzęcinie o godz.15.00 z KSO zbiórka o 14.40 w Borzęcinie

Treningi seniorów wtorek ,czwartek,piatek godz.18.00 - 19.30

KS Ozarowianka (B) - FC Płochocin
2-2
MISIAK M - 1
FABISIAK B - 1

W NIedzielę w Borzęcinie o godzinie 13.30 sparing senirów z Ożarowianka B
Spotykamy się w Borzęcinie o 12.50 !!!

Treningi seniorów wtorek ,czwartek,piatek godz.18.00

SENIORZY !!!
I SPARING W NIEDZIELE 27.02.2011 NA BOISKU W MILANÓWKU O GODZINIE 10.00 .

TAKIEGO FINAŁU NIKT BY NIE WYMYSLIŁ LEPIEJ JAK SAMO ŻYCIE !
GODZ.11.00 BEZIMIENNI - LEGIA OGARNIĘCI
5 - 5 ( 5-0)KARNE 4 - 5
DO PRZERWY DRUŻYNA BEZIMIENNYCH BYŁA BEZAPELACYJNIE LEPSZA ,STRZELIAŁ 5 BRAMEK NIE TRACAC ŻADNEJ !!
NATOMIAST DRUGA POŁOWA TO POPIS DRUŻYNY LEGIA OGARNIĘCI , KTÓRA DOPROWADZIŁA DO WYRÓWNANIA W PIĘKNYM STYLU ,
A GOL MARIUSZA MISIAKA NA 5-4 Z RZUTU WOLNEGO BYŁ OZDOBA FINAŁU !!!
DOPIERO PO SERII RZUTÓW KARNYCH I NIEWYKORZYSTANEJ JEDENASTCE PAWŁA ANTOSIEWICZA LEGIA OGARNIĘCI MOGŁA
UNIESĆ PUCHAR MISTRZÓW "BODO FUTSA CUP" 2011 !!!!! GRATULUJEMY !!!!!!!!!

MECZO III MIEJSCE
GODZ.10.00 ESPERANZA - A MELANŻ TRWA
4 - 10
JUNIORZY ROZPOCZĘLI JAK WIĘKSZOSĆ MECZY , SZYBKO , SKUTECZNIE, PRESINGIEM I Z UWAGA W OBRONIE
PO 4 MINUTACH PROWADZAC 3-1 NIESTETY NIE ZDOŁALI GRAĆ TAK PRZEZ 40 MINUT I WYRAZNIE OSŁABLI W
DRUGIEJ POŁOWIE ,GDZIE ( do przerwy było 3-3 ) STRZELILI TYLKO 1 BRAMKĘ PRZEZ 20 MIN GRY !
ZA ROB BĘDZIE LEPIEJ - POWODZENIA !!

NAJLEPSZYM STRZELCEM TURNIEJU OKAZAŁ SIĘ MARCIN KALWA Z DRUŻYNY A MELANŻ TRWA - 35 GOLI !
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU KRZYSZTOF WIGIER - DRUŻYNA ESPERANZA

PODZIĘKOWANIA ZA UFUNDOWANE NAGRODY W HLAOWEJ LIDZE P.N."BODO FUTSAL CUP" DLA FIRMY "BODO" SWARZĘDZ.

05.02.2011 FINAŁ HLPN !!!
Mecze rozgrywane będa 2x 20 min!!
Godzina 10.00 mecz o III miejsce A Melanż Trwa - ESPERANZA
Godzina 11.00 mecz o I miejsce Legia Ogarnięci - Bezimiennni
Godzina 12.00 zakończenie turnieju i rozdanie pucharów , nagród itd.

W miniona sobotę roztrzygnięto pary finałowe
W pierwszej parze w stosunku 2 - 0 wyglała drużyna ,która broni tytułu - Legia Ogarnięci
W drugiej parze po wyrównanym boju awans wywalczyli Bezimienni ,wynik spotkań 2 - 1

I wszystko jasne , ostatni kolejka wyłoniła czwórkę finalistów.
Niespodzianki były do samego końca nie wiadomo było kto z którego miejsca będzie uczestnikiem finałów.
W pierwszym meczy Legia Ogarnięci rozbili A.T.M. 10 - 4 i praktycznie pozbawili szans na zajęcie 1 ego miejsca.
W drugim meczu wyjasniła się sytuacjia kto jako czwarty zespół awansuje do play-off. Frona uległa
swietnie dysponowanej Esperanzie 5 - 7 ! W kolejnym spotkaniu Drużyn A.T.M. - Bezimienni wyniki ustalił
... bezsensownym zachowaniem zawodnik gosci jako VALKOWER 3 -0 ( 8 min przed końcem spotkania ) wynik z boiska do tej pory
4 - 3 dla A.T.M. . W trzecim meczu Legia Ogarnięci nie dali szans juniorom z Espranzy wynik 8 - 2 dawał Legi O
1 miejsce w sezonie zasadniczym ! Ostatnie spotkanie Frona - Bezimienni 4 - 11. Bezimienni gładko pokonali podłamanych
wczesniejsza porażka przeciwników.
GRATULUJĘ wszystkim drużynom i zapraszam 29.01 na PLAY - OFF , a w nich zagraja :

Tabela po 10 meczach
Lp. Nazwa drużyny Mecze Pkt.
1. Legia Ogarnięci 11 meczy 26 pkt
2. Bezimienni 11 meczy 25 pkt
3. A Melanż Trwa 11 meczy 25 pkt
4. Esperanza 11 meczy 7 pkt
5. Fronaa 11 meczy 4 pkt

29.01.2011 PÓŁFINAŁY!!!
Rozgrywane między drużynami 1-4 ( tabela po VI kolejkach ) do dwóch zwycięstw ( max 3 mecze ) .
Od tego terminu drużyna nr 5 nie bierze udziału w zawodach .
UWAGA !!! KAŻDY MECZ MUSI MIEĆ WYŁONIONEGO ZWYCIĘSCE , WIĘC PRZY REMISIE OD RAZU SA RZUTY KRARNE!!!! 1 MECZ GODZ 9.15 drużyny z miejsc 1 Legia O. - 4 Esperanza
2 MECZ GODZ 10.00 drużyny z miejsc 2 Bezimienni - 3 A.M.T.
3 MECZ GODZ 10.45 drużyny z miejsc 1 Legia O. - 4 Esperanza
4 MECZ GODZ 11.30 drużyny z miejsc 2 Bezimienni - 3 A.M.T.
5 MECZ GODZ 12.10 itd. do dwóch wygranych meczy !!!

O ostatecznej pozycji w tabeli decyduje ( wd regulaminu HLPN )

Przed Nami decydujaca kolejka o miejsca w fazie play - off
Miejsca 1-2 między Bezimienni i A Melanż Trwa stan między tymi drużynami 11-7
Bezimienni musza wygrać oba mecze i sa na 1 miejscu , również 2 mecze musi wygrać A.M.T.
ale dodatkowo z Bezimiennymi różnica minimum 4 bramek , wtedy to lepszy bilans bramek promuje A.M.T.
Na miejscu 3 jest drużyna Legia O. , która również ma szansę na 1 miejsce
ale musi wygrać oba mecze i liczyć na porażkę A.M.T. i Bezimiennych !!
4 ostatnie miejsce rostrzygnie się między drużyna Esperanza i Frona
Obie drużyny graja bezposrednio ze soba , więc swój los maja we własnych nogach
Esperanza ma 4 pkt i stosunek bramek 11-9 , Frona 1 pkt i stosunek bramek 9-11
Serdecznie zapraszamy na VI kolejkę i dopingowanie ulubieńców.

VI kolejka TERMINARZ 22.01.2011 SOBOTA
1 MECZ GODZ 9.15 Legia Ogarnięci vs A MELANŻ TRWA
2 MECZ GODZ 10.00 ESPERANZA vs FRONA
3 MECZ GODZ 10.45 A Melanż Trwa vs BEZIMIENNI
4 MECZ GODZ 11.30 ESPERANZA vs LEGIA OGARNIĘCI
5 MECZ GODZ 12.10 BEZIMIENNI vs FRONA

Tabela po 9 meczach
Lp. Nazwa drużyny Mecze Pkt.
1. Bezimienni 9 meczy 22 pkt
2. A Melanż Trwa 9 meczy 22 pkt
3. Legia Ogarnięci 9 meczy 21 pkt
4. Esperanza 9 meczy 4 pkt
5. Fronaa 9 meczy 4 pkt
dokładna tabela na stronie www.hlpnplochocin.futbolowo.pl

V KOLEJKA TERMINARZ 15.01.2011 sobota
1 MECZ GODZ 9.15 A MELANŻ TRWA vs FRONA 6-2
2 MECZ GODZ 10.00 BEZIMIENNI vs LEGIA OGARNIĘCI 5 -9
3 MECZ GODZ 10.45 ESPERANZA vs BEZIMIENNI 5 -6
4 MECZ GODZ 11.30 LEGIA OGARNIĘCI vs FRONA 8 - 2
5 MECZ GODZ 12.10 ESPERANZA vs A MELANŻ TRWA 6 -9

IV kolejka TERMINARZ 08.01.2011 SOBOTA
1 MECZ GODZ 9.15 Legia Ogarnięci vs A MELANŻ TRWA
2 MECZ GODZ 10.00 ESPERANZA vs FRONA
3 MECZ GODZ 10.45 A Melanż Trwa vs BEZIMIENNI
4 MECZ GODZ 11.30 ESPERANZA vs LEGIA OGARNIĘCI
5 MECZ GODZ 12.10 BEZIMIENNI vs FRONA

Prezesem klubu AKS FC PŁOCHOCIN od dnia 01.01.2011 został WŁODZIMIERZ MŁOT .
Kandydaturę przegłosowano jednogłosnie.
Ponadto do zarzšdu jako seretarza wybrano Grzegorza Wozniaka.
Wszystkim osoba trzymajacym kciuki za dalszy rozwój AKS FC i nowym członkom życzymy
samych sukcesów .

Dzień Dobry:
Informuję, że od dn. 01.01.2011 r nie będę pełnił obowiazków Kierownika Klubu FC Płochocin.
Dziękuję Wszystkim za dotychczasowa współpracę i przepraszam za niedociagnięcia z mojej strony.
Pozdrawiam Życzac Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku.
Marek Tomczyk

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
Rocznika 1999 i 2000
POWIAT DZIECIOM
OŻARÓW MAZ. 04-12.2010r : 19.12.2010r.
Wyniki w dziale rocznika 98 ZAPRASZAMY i gratulacjie dla Młodych Orłów !!

28.12.2010 GODZINA 17.00 ZEBRANIE ZARZADU W SZKOLE W PŁOCHOCINIE - SERDZECZNIE ZAPRASZAM!!!!!!!!

IV kolejka TERMINARZ 08.01.2011 SOBOTA
1 MECZ GODZ 9.15 Legia Ogarnięci vs A MELANŻ TRWA
2 MECZ GODZ 10.00 ESPERANZA vs FRONA
3 MECZ GODZ 10.45 A Melanż Trwa vs BEZIMIENNI
4 MECZ GODZ 11.30 ESPERANZA vs LEGIA OGARNIĘCI
5 MECZ GODZ 12.10 BEZIMIENNI vs FRONA

III KOLEJKA TERMINARZ 19.12.2010 NIEDZIELA
mecze rewanżowe :)
1 MECZ GODZ 9.15 A MELANŻ TRWA vs FRONA
7 - 1
2 MECZ GODZ 10.00 BEZIMIENNI vs LEGIA OGARNIĘCI
3 - 1
3 MECZ GODZ 10.45 ESPERANZA vs BEZIMIENNI
0 - 15
4 MECZ GODZ 11.30 LEGIA OGARNIĘCI vs FRONA
5 - 6
5 MECZ GODZ 12.10 ESPERANZA vs A MELANŻ TRWA
4 - 11

Terminarz HLPN na 12.12( NIEDZIELA )!!!!
9.15 Amelanż Trwa - Legia Ogarnięci
7 - 6 (5-4)
bramki A.M.T. Kalwa 2 , Osiadacz 1,Guławski 2 , Michalski 1
dla L.O. Radzikowski 1,Kucharski P.4 , Rusak 1 , Misiak 1
10.00 Frona - Esperanza
5-5 ( 1-2)
bramki dla F. WoŸniak G. 2 , Fronczak 1 , Sobczak 2
dla E. Kucharski A. 4 ,Koperda 1
10.45 Bezimienni - A Melanż Trwa
7 -3 (3-1)
bramki dla B. Wojciechowski 1,Michalski 1- samobuj ,WoŸniak G. 2 , Kobacki 1 , Antosiweicz 2
dla A.M.T. Kalwa 2 , Swiatek 1

11.30 Legia Ogarnięci - Espernaza
14 - 7 (8-3)
bramki dla L.O. Stobiecki 7 ,Kucharski P. 4,Misiak 2, Rusak 1
dla E. Misiak 1 samobuj,Jarzębowski 1 , Kondrawcew 3 , Kucharski A.1 , Koperda 1
12.10 Bezimienni - Frona
7 - 5 (5-2)
bramki dla B.Antosiewicz 4 , WoŸniak T.2, Kobacki 1
dla F. Fronczak 1 , Sobczak 2 , WoŸniak G.1, Albiński 1

kolejne 5 meczy 11.12.2010 i 18.12.2010 w tych tygodniach każdy zagra z każdym
rewanże zaczynamy 08.01.2011 , 15.12.2011 i 22.01.2011
faza PLAY OFF 29.01.2011 i 05.02.2011
dokładne godziny rozgrywanych meczy podam do 06.12.2010

PANOWIE ZAINTERESOWANI 04.12.2010 STARTUJEMY Z HLPN.
MECZE ODBYWAĆ SIĘ BĘDA W HALI SPORTOWEJ W PŁOCHOCINIE
PIERWSZE SPOTKANIE ORGANIZACYJNE ODBĘDZIE SIĘ 04.12.2010 O GODZ.9.00
TEGO SAMEGO DNIA OD GODZ.9.30 ZACZYNAMY ROZGRYWKI.

1 MECZ GODZ 9.30 FRONA vs A MELANŻ TRWA
3 - 9 ( 1-5)
bramki Frona :
Sobczak 1 , Fronczak 2
A Melanż Trwa:
Kalwa 4,Osiadacz 3 , Guławski 2

2 MECZ GODZ 10.10 LEGIA OGARNIĘCI vs BEZIMIENNI
10 - 2 ( 3- 1)
bramki dla Legi Ogarnięci
Kucharski P. 5 , Rusak 3 Stobiecki 1
bramki dla BEZIMIENNI :
Radzikowski 1 ( samobuj) , Wojciechowski 1

3 MECZ GODZ 10.55 BEZIMIENNI vs ESPERANZA
11 - 7 ( 5 -2)
bramki dla BEZIMIENNI:
Pułkowski 4 , Wojciechowski 2,WoŸniak T.2,Antosiewicz 2 , Chodniewicz 1
bramki dla ESPERANZA : Koperda 1 , Kucharski A.1,Podsiad 3,Kondrawcew 1

4 MECZ GODZ 11.40 FRONA vs LEGIA OGARNIĘCI
5 -9 (3-8)
bramki dla Frona:
Sobczak 3 , Fronczak 1 , Albiński 1
bramki dla Legia Ogarnięci:
Rusak 2 , Stobiecki 4 ,Radzikowski 1,Kucharski P. 1 , Gajewski 1

5 MECZ GODZ 12.25 A MELANŻ TRWA vs ESPERANZA
15 - 3 ( 2-5)
bramki dla A Melanż Trwa;
Kalwa 3, Guławski 5 , Swiatek 1 , Osiadacz 3 ,Michalski 2 , Kucharski A 1 ( samobuj)
bramki dla ESPERANZA :
Kucharski A. 2 , Kondrawcew 1

BRAMKA KOLEJKI PADŁA W MECZY LEGIA OGARNIĘCI - FRONA , autorem trafienia ALBIŃSKI
NAJŁADNIEJSZY MECZ I KOLEJKI - BEZIMIENNI vs ESPERANZA

Każda drużyna rozegra minimum 2 - 4 spotkania z każdya drużyna!! pózniej faza play-off !.

Drużyny potwierdzone w BODO FUTSAL CUP
1) Frona

2) A Melanż trwa

3) Legia ogarnięci

4) Renault

5) Esperanza

6)....

7)....
zapisy trwaja do ....12.2010 !!!
HLPN startuje 04.12.2010

LIGA HALOWA W PŁOCHOCINIE !
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁY W HLPN WSZYSTKICH CHĘTNYCH
ZMAGANIA PIŁKARSKIE BĘDA TRWAŁY PRZEZ GRUDZIEN, STYCZEN,LUTY W SOBOTY W GODZ.PRZEDPOŁUDNIOWYCH.
GWARANTOWANA FAJNA ZABAWA, NAGRODY ,EMOCJE I MAMY NADZIEJĘ WYSOKI POZIOM PIŁKARSKI :)
ZAINTERESOWANI PROSZENI SA O ZAPISY NA STRONIE WWW.fcplochocin.futbolowo.pl
LUB POD NR.TEL .602-459-711
zapisy do 01.12.2010

tabela nie pełna po 7 kolejkach TRAMPKARZY rocznik 96 - trener Janusz D.
Lp Nazwa drużyny Mecze\Pkt.
1 AKS FC Płochocin 7\19
2 UKS Unia Boryszew 7\16
3 KS Ursus W-wa 6\12
4 KS Przyszłoœć Włochy 6\10
5 UKS Ambra Ołtarzew 6\10
6 OSiR Żyrardów 6\8
7 KS Milan Milanówek 5\3
8 KS Błonianka 5\0
9 LZS Promyk Nowa Sucha 5\0
gratulacjie i trzymać tak dalej!!

komentarze dotyczace meczów w poszczególnych zakładkach klas rozgrywkowych!!

KOLEJNE SPOTKANIE SENIORZY KL.B

FC PŁOCHOCIN - ORZEŁ SUCHOSTRUGA GODZ.13.30
4 - 1 ( 3 - 0 )

CHLEBNIA II - FC PŁOCHOCIN GODZ.14.00
3 - 2

FC PŁOCHOCIN - GASSY GODZ.14.30
7 - 4 ( 5-4)

LEGION PRUSZKÓW - FC PŁOCHOCIN
2- 4 ( 1-0)

10.09.2010 FC PŁOCHOCIN - UKS ŁADY GODZ.15.30
0 - 2 ( 0-1)

MILAN II MILANÓWEK - FC PŁOCHOCIN
3 - 1 ( 0 - 0 )

FC PŁOCHOCIN - PŁOMIEŃ KOTORYDZ NIEDZIELA 26.09 GODZ.16.00
8 - 1

PP FC Płochocin - Olimpia Warszawa SRODA 22 wrzeœnia, 16:30
1 - 2 ( 1 - 1 )

Swit II W-wa - FC PŁOCHOCIN
2 - 6

11.09 HUTNIK W-WA - PŁOCHOCIN GODZ.15
5 - 0 ( 1 - 0 )

PP FC PŁOCHOCIN (KL B) - NAPRZÓD II ZIELONKI (LO) sroda 08.09 godz. 17.00
2 - 1 !!!!!! awans FC PŁOCHOCIN !!!

kolejne spotkanie w PP 22.09 sroda godz.16.00 w Płochocinie - serdecznie zapraszamy !!

FT WARSZAWA - FC PŁOCHOCIN ( w Gassach)
2 - 4

FC PŁOCHOCIN - NAPRZÓD BRWINÓW niedziela 29.08 godz.17.00
4 -1

PP FC PŁOCHOCIN (KL b) - JEDNOSC ZABIENIEC ( KL. A ) sroda 25.08 godz.17.30
3 - 1 (1-1) AWANS FC PŁOCHOCIN DO KOLEJNEJ RUNDY !!

SPARING W SRODĘ 11.08 ODBEDZIE SIĘ W OŻAROWIE O GODZ.18.30
KOLEJNY SPARING ZAPLANOWANY JEST NA 15.08 NIEDZIELA GODZ. 17.00 W OŁTARZEWIE Z AMBRA.

Amatorski Klub Sportowy „FC PŁOCHOCIN” uprzejmie zawiadamia,
że mecze nw. klas w sezonie 2010/2011 rozgrywane beda w rundzie jesiennej
na boisku w Płochocinie przy ul. Lipowej 3 w nastepujacych terminach:

Kl. B
1. FC PŁOCHOCIN – GROM PRACE MAŁE 22.08.10 /N/ g.1730
2. FC PŁOCHOCIN – BKS BRWINÓW II 29.08.10 /N/ g.1700
3. FC PŁOCHOCIN – PŁOMIEŃ KOTORYDZ 26.09.10 /N/ g.1600
4. FC PŁOCHOCIN – UKS ŁADY II 10.10.10 /N/ g.1530
5. FC PŁOCHOCIN – UNITED GASSY 24.10.10 /N/ g.1430
6. FC PŁOCHOCIN – ORZEŁ SUCHOSTRUGA 07.11.10 /N/ g.1330

JMŁ -93

1. FC PŁOCHOCIN – WALKA KOSÓW 29.08.10 /N/ g.1400
2. FC PŁOCHOCIN – BKS BRWINÓW 04.09.10 /S/ g.1100
3. FC PŁOCHOCIN – GKP TARGÓWEK 18.09.10 /S/ g.1100
4. FC PŁOCHOCIN – LKS SKRA KONST. 02.10.10 /S/ g.1100
5. FC PŁOCHOCIN – PROMNIK ŁASJARZEW 16.10.10 /S/ g.1100
6. FC PŁOCHOCIN – MTS MARCOVIA. 30.10.10 /S/ g.1100

TRMŁ -96

1. FC PŁOCHOCIN – KS BŁONIANKA 11.09.10 /S/ g.1400
2. FC PŁOCHOCIN – PRZYSZŁOsĆ WŁOCHY 25.09.10 /S/ g.1400
3. FC PŁOCHOCIN – PROMYK N.SUCHA 09.10.10 /S/ g.1400
4. FC PŁOCHOCIN – AMBRA OŁTARZEW 23.10.10 /S/ g.1400

PUCHAR POLSKI – GRUPA SENIORÓW

FC PŁOCHOCIN – JEDNOsĆ ŻABIENIEC 25.08.10 /œroda/ g.1730

pierwszy trening trampkarzy r 96 odbędzie się w dn 03.08.10 o godz 16.30

pierwszy trening żaków odbędzie się w dn. 03.08.10 o godz. 16.30 - z Trenerem Duczmanem

Treningi rocznika 93: wznowienie treningów w dniu 14.07.10r. godz. 19.00
Treningi rocznika 98: wznowienie treningów w dniu 02.08.10r. godz. 17.00
Pierwsze spotkanie sezonu 2010/2011 odbędzie się 21 lub 22.08.10r. (S.N.)
Puchar Polskki 25.08.2010

TURNIEJ ORLIKÓW ROCZNIK 1999
O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY OŻARÓW MAZOWIECKI
OŻARÓW. 19.06.2010r.

Nasz klub został zaproszony przez KS OŻAROWIANKA na turniej kończacy sezon 2009/2010.
nasz klub nie posiada drużyny w tym roczniku ale zgłosilismy swój udział bazujac na chłopcach uczestniczacych
w rozgrywkach Żaków i chłopcach młodszych.
Skład zespołu:
1. Zembaczyński Sebastian – 1999r.
2. Trentowski Kacper – 1999r.
3. Trentowski Kuba – 2002r.
4. Przybyszewski Mateusz – 2000r.
5. Szczyglak Adam – 1999r.
6. Hołda Mateusz – 2000r.
7. Żmuda Piotr – 1999r.
8. Mroczkowski Maciek – 2000r.
9. Kita Patryk – 1999r.
Zostalismy rozstawieni do drugiej grupy z drużynami Ursusa, Borzęcina i Ożarowianki.
MECZ TRWAŁ 2 X 10 MINUT.

GRUPOWE WYNIKI SPOTKAŃ NASZEJ DRUŻYNY:

FC- BORZĘCIN – 1:3 (0:2) (1:1)
FC- OŻARÓW – 0:2 (0:1) (0:1)
FC- URSUS – 0:4 (0:1) (0:3)

DRUŻYNA UPLASOWAŁA SIĘ NA 4 MIEJSCU W GRUPIE I RYWALIZOWALISMY O 7 LOKATĘ W TURNIEJU
Z DRUŻYNĽ PIAST W RZUTACH KARNYCH.
RYWALIZACJĘ WYGRALISMY STOSUNKIEM 3:1.
Wykonawcy rzutów karnych:
Mroczkowski – 1
Trentowski – 0
Żmuda –1
Kita – 0
Zembaczyński – 1

Nasz bramkarz z 4 rzutów karnych obronił 3,
Piast zrezygnował z wykonywania ostatniego rzutu karnego ponieważ wynik rywalizacji
był już rozstrzygnięty po celnym strzale naszego bramkarza.
TABELA TURNIEJU:

1. KS URSUS
2. KS OŻARÓW
3. UKS AMBRA
4. KS ZNICZ
5. UKS BORZĘCIN
6. AS URSUS
7. FC PŁOCHOCIN
8. PIAST PIASTÓW

Komentarz: M. Tomczyk

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE SENIORÓW , DOTYCZACE SEZONU 2010/2011 ODBĘDZIE SIĘ WE WTOREK 22.06.2010 GODZ.18.OO!!!
OBECNOSĆ OBOWIAZKOWA !! PO SPOTKANIU BĘDZIE TRENINIG!

Trenerem seniorów w sezonie 2010/2011 będzie MARIUSZ PASZEK
W sobotę 03.07.2010 od godziny 10.00 w Lesznie odbędzie się Turniej
o Puchar Starosty Powiatu Warszawskiego Zachodniego i Wójta Gminy Leszno w piłce nożnej.Zostalismy zaproszeni.

Żaki 98 , Najbliższy mecz kontrolny ze Zniczem Pruszków 13.06.10r.

Ostatnie spotkanie Kl. B w SOBOTĘ 12.06 godz. 17.00 w Tarczynie

seniorzy rozegraja zaległe spotkanie w srodę 19.05 o godz.17.00 w Brwinowie.

rocznik 96 Meczu z Milanem w piatek 14.05 godz 17.00 u nas

wyjazd do Żyrardowa w sobote 08.05.10 o godz 9.30 zapraszamy kibiców będzie autokar , doping bedzie potrzebny

Następny mecz Żaków 98, z Olimpia Warszawa w niedzielę 08.10.2009r. godz. 15.00 w Warszawie,
zbiórka na parkingu szkolnym o godz. 13.30.

Seniorzy kolejny mecz rozegraja w Płochocinie w niedzielę o godz. 16.30

Mecz z Gassy- 01.05.2010 (sobota) o 11.

ZAPRASZAMY NA KOLEJNY MECZ W PŁOCHOCINE
TYM RAZEM NASZ DRUŻYNA PODEJMOWAĆ BĘDZIE LIDERA ... DRUŻYNĘ KOSY KONSTANCIN
POCZATEK SPOTKANIA NIEDZIELA 25.04. GODZ. 17.00

ZALEGŁY MECZ Z 20 MARCA ROZEGRANY ZOSTANIE W PŁOCHOCINIE, 21 kwietnia, 16:30
FC Płochocin - Swit II Warszawa 21 kwietnia, 16:30
9 - 2

Z powodu żałoby narodowej wszystkie ponizsze mecze odwołane ...

rocznik 96
Pierwszy mecz ligowy 10.04.10 godz 12.30 w Pruszkowie wyjazd autokarem o godz 11.15
zapraszam kibiców bo doping bedzie potrzebny.

rocznik 93
Kolejny mecz mistrzowski 11.04.10r.(Niedziela) godz. 11.00 z Przyszłoscia Włochy w Warszawie
wyjazd autokarem z parkingu szkolnego o godz. 9.30.

seniorzy KL.B
kolejne mecze: 10.04.2010 godz.11 w Brwinowie i 14.04.2010 godz.16 30 w Płochocinie.
zapraszamy

Czas przypomnieć, ze z Naszego klubu dotychczas największa karierę robi FILIP JAWORSKI , którego udana przygoda z
piłka trwa i rozwija się w dobrym kierunku .
Zawodnik juniorów z FC PŁOCHOCIN , został wypożyczony do ZNICZA PRUSZKÓW , potem przeszedł do DELTY WARSZAWA ,
a teraz znakomicie radzi sobie w IV ligowej drużynie OKĘCIA WARSZAWA.
Trzymamy kciuki za FILIPA i życzymy powodzenia .
http://www.rksokecie.pl/news.php

Od dnia 01.02.2010 trenerem drużyny seniorów ( kl.B) będzie Mariusz Paszek trener II klasy.
W imieniu zarządu AKS i kibiców Naszej drużyny serdecznie witamy w klubie FC PŁOCHOCIN .

TRENINGI Z SENIORAMI KL.B W HALI SPORTOWEJ W PŁOCHOCINIE.
KOLEJNY TRENING SRODA 18.30 I PIATKI 18.00

W rozegranym 12.12.2009 turnieju udział wzięły 4 zespoły : Amersport , Fresh World , Renault ,Legia Ogarnięci.
1 mecz
Amersport - Fresh World 4 - 1
2 mecz
Renault - Legia Ogarnięci 4 - 5
3 mecz
Amersport - Legia Ogarnięci 3 - 5
4 mecz
Renault - Fresh World 2 - 7
5 mecz
Fresh World - Legia Ogarnięci 2 - 4
6 mecz
Renault - Amersport 2 - 10

Mecz o III miejesce rostrzygnął się dopiero w rzutach karnych na korzyść Fresh World. Fresh World - Renault 7 - 7 karne 2 - 0

Pierwsze miejsce i miano niepokonanych zajęła drużyna Legii Ogarnięci !! Wygrali wszystkie 6 spotkań !
Amersport - Legia Ogarnięci 5 - 8 ( 3 - 4)

Królem strzelców w całym turnieju został zawodnik firmy Amersport Michał Osiadacz , strzelając 10 goli!!
Drugie miejsce z dorobkiem 9 bramek zajął Piotr Kucharski z zespołu Legia Ogarnięci , a Trzecie Marcin Kalwa
z firmy FRESH WORLD , uzyskał 8 trafień.

Turniej był pierwszym tej zimy , mamy nadzieję ,że w kolejnych miesiącach będą następne .
Gratuluję wszystkim drużyną i życzę sukcesów w dalszych występach .
Ze sportowym pozdrowieniem
Dominik P.

Pierwszy tej zmimy turniej piłki halowej zaplanowaliśmy na 12 - 13 ( sobota , niedziela ) grudnia 2009
Turniej jest dla firm , w związku z tym bardzo proszę o kontakt pod nr tel 0- 602 45 97 11 celem uzyskania dokładnych informacji. O uczestnictwie w zawodach decyduje kolejność zgłoszeń . pozdrawiam i zapraszam w imieniu zarządu AKS FC PŁOCHOCIN Dominik Piwowarczyk

Kilka ciekawostek z 12 - letniej działalności FC Płochocin
Od pierwszego sezonu '98 ( kl.C) po dziś ...12 lat strzeliliśmy 745 goli !!

1.Piowowarczyk Dominik 133
2.Kobacki Gabriel 99
3.Kosiński Marcin 60
4.Osiadacz Michał 57
6.Wieladek Norbert 38
7.Bauman Marcin 28
8.Guławski Krystian 23
9.Zajaczkowski Rafał 22
10.Kalwa Marcin 21
11.Radzikowski Paweł 20
12.Żoładek Artue 19
13.Boniecki Kamil 17
14.Ryszka Krzysztof 16
...Traczyk Łukasz 16
16.Misiak Mariusz 15
17.Brokn Patryk 13
18.Szwed Jarek 12
19.Bieńko Artur 9
20.Siurdyma Michał 7
21.Ryszka Tomasz 6
...Jagiełło Krzysztof 6
23.Małkiński Daniel 5
24.Gołębiewski Piotr 4
...Jędrzejewski Irek 4
...Balcerzak Piotr 4
27.Michalski Dominik 4
28.Wojciechowski Dominik 3
...Roszkiewicz Piotr 3
...Fronczek Daniel 3
31.Rusak Łukasz 2
...Stobiecki Jacek 2
...Perkowski Jacek 2
...Grobelny Kamil 2
...Dobrowolski Jacek 2
36.Pułkowski Tomasz 1
...Albinowski Michał 1
...Borowski Adam 1
...Malinowski Michał 1
...Gralewski Marcin 1
...Zatyka Marcin 1
...Moszczyński Piotr 1
...Gałązka Paweł 1
...Włodarczyk Grzegorz 1
...Choromański Piotr 1
...Kowalski Robert 1
...Jaroń Piotr 1
...Zając Marcin 1
...Schabowski K. 1
...Majewski Tomasz 1
...Pałbiński Damian 1
...Siarkowski D. 1
54. Sroczyński Andrzej ...moze kiedyś :)

UWAGA!!!
Z powodu zamieszania z licencjami drużyna senirów KL.B rozegra swój pierwszy mecz
we czwartek 27.08.2009 w Warszawie przy ulicy Oświatowej 12 godz. 17.00 ze Świtem W-wa ( a nie z SEMPEM URSYNÓW) !
II kolejka jest według rozpiski tj. FC Płochocin - Grom Prace Małe 30.08 ( niedziela ) godz.10.00

Wykaz wyposażenia osobistego
Obóz sportowy grupy orlików
AKS FC PŁOCHOCIN
„OKONINY NADJEZIORNE 2009”
16.08.09r.- 23.08.09r.

1. Stroje piłkarskie – 2 kpl. (koszulka, spodenki, getry),
2. Koszulki do treningu –krótki rękaw (bawełniane)- 4 szt.,
3. Klapki kąpielowe,
4. Buty do gry – 2 szt.(trampkokorki + lanki),
5. Buty na płaskiej podeszwie- adidasy itp. – do biegania i marszobiegów,
6. Mały plecak na wędrówki,
7. Kąpielówki,
8. Ręcznik duży – 2 szt.
9. Ręcznik mały – 1 szt.
10. Przybory do mycia: - szampon, mydło, pasta + szczoteczka do zębów,
11. Czapka z daszkiem- 1 szt,
12. Piłka – 1 szt,
13. Ortalion – 1 szt,
14. Dres – 1 szt,
15. Sandały – 1 szt.
16. Krem do opalania,
17. Pozostałe rzeczy wg Państwa uznania( długie spodnie,
kurtka ciepła itp.),
18. Gry planszowe itp.

Proszę o dostarczenie informacji na temat przyjmowanych leków.
Rzeczy wartościowe; zegarki, telefony komórkowe itp. –uczestnicy zabierają na własną odpowiedzialność-
kadra trenerska nie odpowiada za zagubione przedmioty.

Trener może przyjąć pieniądze do depozytu uczestników obozu i wypłacać na ich żądanie.

Wyjazd 16.08.2009r. Niedziela godzina 7.00- parking szkolny.
Przyjazd 23.08.09r. Niedziela ok. godz. 14.00 – parking szkolny.

Telefony kontaktowe do trenerów będą podane przed wyjazdem.

Pierwsza kolejka ligowa zaplanowana jest na 22.08.2009.
Grupa III - dokładny skład drużyn podany w dziale KL.B

Żaki VI grupa sezon 09/10 w dziale '98

Trampkarze młodsi grupa IV sezon 09/10 - dział rocznik 96

Nowa sekcja '93 juniorzy młodsi sezon 09/10 dział rocznik 93

http://fc_plochocin.republika.pl/