Sprawozdania z meczy i podsumowanie

1. kolejka 

GLKS Nadarzyn - Fc Płochocin 4:0 

Mecz wyraźnie zdominowała drużyna gospodarzy. Mimo ambitnej postawy naszej drużyny, rundę jesienną zaczeliśmy od porażki 

Grali: BARTOSZ FRONCZEK (Br.) ) 5 ERYK PINIAŹ  6 SZYMON BURDACH  9 SZYMON JACEWICZ  10 JAKUB JANCEWICZ  18 WIKTOR WILKOWSKI  20 MACIEJ PĘKOSŁAWSKI  28 BARTOSZ CHRZĄSZCZEWSKI  32 KACPER DOLOTA  98 ŁUKASZ KOSIŃSKI,  DAWID KRAJEWSKI

2. kolejka 

Tur Jaktorów - Fc Płochocin 1:4

Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszych chłopaków. Wynik odzwierciedla przewagę, jaką mieli w tym meczu. Szczególne uznanie należy się strzelcom bramek, szczególne Pękosławskiemu który zanotował hat trick. Wynik otworzył Fronczek. Gratulacje także dla trenera Piotra. 

G.Zawadzki (br), Ł.Kosiński, Sz.Burdach, W.Wilkowski, E.Piniaź, B.Chrząszczewski, K.Dolota, K.Lewandowski (M.Wójcicki 65'), B.Fronczek, T.Wypych (J.Jancewicz 45'), M.Pękosławski

3. kolejka 

FC Płochocin - AP Żyrardów 3:1 

W sobotę 15.09.2018 wygraliśmy na własnym boisku mecz z AP Żyrardów II 3:1
Bramki zdobyli: M.Pękosławski na 1:0 (52'), oraz M.Zaborowski na 2:0 (61') i 3:0 (68'). 
 
Drużyna zagrała w składzie:
G.Zawadzki, Ł.Kosiński, E.Piniaź, W.Wilkowski, K.Włodarczyk, J.Jancewicz (K.Dolota), B.Chrząszczewski (T.Wypych), M.Zaborowski, K.Lewandowski (M.Rączkowski), D.Krajewski (B.Wiśniewski), M.Pękosławski (Sz.Jacewicz).
 
4. kolejka
 
We środe 15.09 remis.
 
Ołtarzew - Fc Płochocin 1:1  ( bramka Krajewski) 
 
Graliśmy w składzie: G.Zawadzki, W.Wilkowski, Ł.Kosiński, Sz.Burdach (K.Lewandowski), K.Włodarczyk, B.Chrząszczewski, M.Zaborowski, J.Jancewicz (M.Rączkowski), B.Fronczek (B.Wiśniewski), D.Krajewski, M.Pękosławski, 
 
5. kolejka 
 
22.09 Fc Płochocin - Błękitni Korytów 5:0 ( bramki: M.Zaborowski (2 br), B.Chrząszczewski (1), B.Fronczek (1), M.Pękosławski (1)
 Skład: G.Zawadzki, W.Wilkowski, Ł.Kosiński, Sz.Burdach, K.Lewandowski (T.Wypych), B.Chrząszczewski (M.Rączkowski), M.Zaborowski, J.Jancewicz (K.Dolota), B.Fronczek (B.Wiśniewski), D.Krajewski, M.Pękosławski.
 
 

Rocznik 2003-2005

Za nami runda jesienna sezonu 2018/2019. Drużyna po bardzo dobrej pierwszej części rundy, niestety zanotowała bardzo słabe wyniki w meczach rewanżowych. Na tym poziomie rozgrywek błędy są już bardzo kosztowne i kończą się stratą punktów. Duży wpływ na wyniki w rundzie rewanżowej miały z pewnością problemy zdrowotne kilku kluczowych zawodników z pierwszego składu, których w żaden sposób nie udało się zastąpić. Połowa naszego składu to również zawodnicy o 2 lata młodsi, co przy fizycznej, siłowej grze kilku drużyn utrudniało naszej młodzieży pokazanie swoich umiejętności. Kilku zawodników, którzy dołączyli do naszej drużyny w okresie wakacji lub po ich zakończeniu musi jeszcze solidnie popracować podczas treningów, aby skutecznie powalczyć o grę w pierwszym składzie.

W składzie naszej drużyny znajdują się aktualnie zawodnicy z roczników: 2003, 2004 i 2005:

Bramkarze: G.Zawadzki i M.Wójcicki

Obrońcy: W.Wilkowski, Ł.Kosiński, D.Krajewski, Sz.Burdach, E.Piniaź, B.Wiśniewski, K.Dolota,

Pomocnicy: B.Chrząszczewski, K.Lewandowski, J.Jancewicz, B.Fronczek, M.Rączkowski, M.Lubelski, Sz.Jacewicz, I.Dymski, K.Podsiad,

Napastnicy: M.Zaborowski, M.Pękosławski, T.Wypych