Sprawozdania z meczy

Runda wiosenna

1. Kolejka 

W dniu 30.03.2019 rozegraliśmy pierwszy mecz ligowy rundy wiosennej wygrywając przed własną publicznością z Legionem Pruszków 2 - 1
 
bramki ; Krystian Rogala - 2
 
POMIMO NIEOBECNOŚCI (KONTUZJE,WYJAZDY) KILKU ZAWODNIKÓW DRUŻYNA ROZEGRAŁA SUPER MECZ , GRALIŚMY Z LEGIONEM KTÓREGO WSZYSCY ZAWODNICY BYLI Z R.2006 A U NAS SAMI Z R2007/2008, ONI WSZYSCY WYSOCY JAK DĘBY , WYDAWAŁO BY SIĘ ŻE NAS ROZJADĄ , ALE TO NASI ZAWODNICY BYLI BARDZIEJ WALECZNI , SZYBSI , SPRAWNIEJSI ,TACY Z CHARAKTEREM WOJOWNIKA, TAK GRAJĄCYCH CHŁOPAKÓW CHCIAŁBYM ZAWSZE OGLĄDAĆ , SAMA PRZYJEMNOŚĆ 
Trener Janusz Duczman

 

1. kolejka

Wrzos Międzyborów - Fc Płochocin 2:3

Drużyna Młodzików udanie rozpoczęła rundę jesienną. W wyjzdowym meczu w Międzyborowie podopieczni trenera Janusza wygrali 3:2 z drużyną Wrzosu. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Dominik Michalak 1 i Grzegorz Duczman 2. Bardzo dobry mecz rozegrał Filip " Duduś" Michalak.  Gratulujemy. yes

Zdjęcia z meczu można obejrzeć na naszym klubowym fotoblogu. 

http://aksfc.flog.pl/archiwum/albumy/418215/miedzyborow--plochocin-23/

2. kolejka

Fc Płochocin - Relax 2:0

bramki : Paweł Lubelski 45min
              Olaf Schumacher 52min
 
I połowa - mecz bardzo wyrównany , Michalak Dominik z wolnego w słupek 5 min , bardzo dobre interwencję naszego bramkarza Witka przy obronie dwóch grożnych strzałach gości. 
 
 
II połowa  - wreszcie dobra gra bokami ( Grześ Duczman i Filip Michalak) , kilka dobrych akcji z obu stron , dobra gra obronna naszej drużyny i naszego bramkarza, Pierwsza bramka w 45 min , rzut rożny dla nas , Grześ bardzo dobrze zacentrował wprost na nogę Pawła , zamykającego drugi słupek ,. Goście rzucili się do odrabiania strat, a my dobrze broniliśmy ale i przeprowadzaliśmy kontry( Jaś , Filip,Grześ,Bartek, Olaf)  . Akcja w 52 min była typowa kontrą , Olaf strzelił ładną bramkę , asystował Jaś. Goście jeszcze próbowali odrobić straty lecz tego dnia nasz  bramkarz Witek i kapitan Dominik byli bezbłędni. 
 
Dziękujemy i prosimy o więcej :) 
 
3 kolejka 
 
Pogoń Grodzisk Mazowiecki II - FC Płochocin 8:0 
 
Wysoka porażka naszej drużyny wiązała się z tym, że drużyna Pogoni wystawiłą na ten mecz zawodnikó swojej pierwszej drużyny. Ci już dłużej ograni zawodnicy zrobili sporą przewagę udokumentowaną bramkami. Mecz się wyrównał, kiedy rzeczywiście na boisku przebywali piłkarze Pogoni drugiego składu. Na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa Kuby Kaczyńskiego. 
 
 
4 kolejka 
 
AP Żyrardów II - FC Płochocin 10:0
 
Mecz miał jednostronny przebieg. Drużyna Żyradowa wystawiłą swój pierwszy skład i ich przewaga była nie do podważenia. 
 
5. kolejka 
 
FC - SPORTING
  2- 4(1-2)
BRAMKI - Bartek Pyra i Filip Michalak
 
pomimo kilku nieobecności zawodników ( trzech zameldowało się w drugiej połowie ponieważ uczestniczyli w szkolnych zawodach) mecz mógł się podobać. Sporting prowadził 2:0 ale my dzielnie walczyliśmy do końca o dobry wynik , były ładne akcje , parady bramkarzy obu drużyn , tym razem się nie udało ale drużyna Sportingu jest do ogrania w rewanżu , a mecz mógł się podobać widzom a szczególnie jego druga połowa.
 
6. kolejka 
 
FC  Płochocin - Wrzos Międzyborów   11  - 3  ( 5 : 0 )
 
Bramki ; Jaś Sarzyński         - 3
              Dominik Michalak - 3
              Filip Michalak        - 2
              Grześ Duczman     - 1
              Bartek Pyra            - 1
              Karol Markowski    - 1
 
Mecz miał zdecydowanie przebieg jednostronny , nasza drużyna od początku zdominowała przeciwnika
narzucając własny styl, pierwsze 20 min to zdobycie 4 bramek i rywal nie może opuścić własnej połowy , nasz bramkarz Witek mógł się nudzić w bramce. Trener rotował składem więc wszyscy obecni na meczu zawodnicy naszej drużyny zagrali  i to z dobrym skutkiem zasługując na pochwały ze strony trenera jak i kibiców.
 
7. kolejka 
 
Relax Radziwiłów _ FC Płochocin 9:3 
 
Bramki: : Sarzyński - 1
               D. Michalak - 1
               Duczman - 1 
 
Zgodnie z wolą trenera. Bez komentarza. 
 
8. kolejka 
 
FC Płochocin - Pogoń Grodzis II 1:1
 
Bramka: Dominik Michalak 
 
 Mecz rozegrany przy fatalnej pogodzie ale pomimo to chłopcy pokazali charakter , walczyli dzielnie chociaż przeciwnik był lepszy technicznie i przeważał przez większość meczu. Obrona kierowana przez Dominika dzielnie i ofiarnie odpierała ataki, bramkę straciliśmy kuriozalną w pierwszej połowie lecz w drugiej przy bardzo dobrej  postawie obrońców i bramkarza Witka nie straciliśmy gola. W ostatnich 10 min Dominik został przez trenera przesunięty do ataku w wyniku czego stworzył sobie i kolegom cztery sytuacje do strzelenia bramki , wykorzystał jedną na wagę cennego remisu.
 
9. kolejka 
 
FC Płochocin - AP Żyrardów 4:5
 
Bramki : D. Michalak 3 
              F. Michalak 1 
 
 Najlepszy mecz w tej rundzie , pomimo że przegrany ale sama gra naszej drużyny z liderem grupy mogła się podobać. W tym meczu było wszystko , bramki , ładne akcje, parady bramkarzy , dramaturgia( na 5 min przed końcem prowadziliśmy 4-3). Szkoda że nie udało się chociaż zremisować ( mieliśmy niewykorzystany rzut karny) bo to byłby najbardziej sprawiedliwy wynik , ale naszym zawodnikom należą się duże słowa pochwały.
 
10 kolejka
 
 04.11.2018
 
                Sporting Grodzisk - FC Płochocin
                              3    -   2
                               ( 1 - 2 )
Bramki - Krystian Rogala - 1
               Kacper Pękul - 1
 
 Mecze ze Sportingiem jak zawsze są wyrównane i pełne dramaturgi . Zespół gospodarzy w pierwszej połowie przeważał i miał sporo sytuacji do strzelenia bramki (Witek bardzo uważny w bramce ), my na początku trochę "wystraszeni" lecz po paru minutach szybciej przechwytywaliśmy piłkę w środku pola( dobry mecz Krystiana) co spowodowało że stworzyliśmy kilka bardzo dobrych sytuacji do strzelenia bramki. W 16 min bramkę strzelił Krystian ( asysta Grześ) a w 23 min bramkę strzelił Kacper( asysta Grześ). Niestety straciliśmy gola po stałym fragmencie  gry w 29 min( rzut rożny , błąd Dominika który kryjąc "pierwszy" słupek uchylił się i tym zaskoczył Witka). Druga połowa , Trener zastosował wariant z przesunięciem Dominika do ataku( tym razem być może zbyt optymistycznie) , stworzył on sobie cztery wyborne sytuacje do strzelenia gola lecz to nie był jego dzień. Sporting szybko wyrównał ( 32 min)  a w 58 min strzelił gola na wagę zwycięstwa.
 
 
Turniej w Teresinie 
 
W dn 19.01 .2019 drużyna D1 uczestniczyła w turnieju halowym w Teresinie zajmując w nim 3 miejsce
 
wyniki w grupie B
 
FC - Teresin II  1 : 0  bramka Grzegorz Duczman
FC - Piast Feliksów   1: 0 bramka Filip Michalak
FC - Orzeł Kampinos  9: 0 
bramki : Dominik Michalak - 4
              Filip Michalak        - 2
              Krystian Rogala     - 2
              Jaś Sarzyński         - 1
 
półfinał - FC  - Orkan Sochaczew  0 : 0   karne  1 : 2
bramka : Grzegorz Duczman
 
o 3 miejsce  FC - Teresin I   1 : 1  bramka Grzegorz Duczman  karne 3: 2
bramki  : Grzegorz Duczman Krystian Rogala Dominik Michalak
 
skład naszej Drużyny:
Wiktor Bessert
Karol Markowski
Grzegorz Duczman
Filip Michalak
Maciej Makomaski
Jaś Sarzyński
Krystian Rogala
Kuba Kaczyński
Dominik Michalak - został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju