Sprawozdania z meczy

1. kolejka

Wrzos Międzyborów - Fc Płochocin 2:3

Drużyna Młodzików udanie rozpoczęła rundę jesienną. W wyjzdowym meczu w Międzyborowie podopieczni trenera Janusza wygrali 3:2 z drużyną Wrzosu. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Dominik Michalak 1 i Grzegorz Duczman 2. Bardzo dobry mecz rozegrał Filip " Duduś" Michalak.  Gratulujemy. yes

Zdjęcia z meczu można obejrzeć na naszym klubowym fotoblogu.

2. kolejka

Fc Płochocin - Relax 2:0

bramki : Paweł Lubelski 45min
              Olaf Schumacher 52min

I połowa - mecz bardzo wyrównany , Michalak Dominik z wolnego w słupek 5 min , bardzo dobre interwencję naszego bramkarza Witka przy obronie dwóch grożnych strzałach gości.

II połowa  - wreszcie dobra gra bokami ( Grześ Duczman i Filip Michalak) , kilka dobrych akcji z obu stron , dobra gra obronna naszej drużyny i naszego bramkarza, Pierwsza bramka w 45 min , rzut rożny dla nas , Grześ bardzo dobrze zacentrował wprost na nogę Pawła , zamykającego drugi słupek ,. Goście rzucili się do odrabiania strat, a my dobrze broniliśmy ale i przeprowadzaliśmy kontry( Jaś , Filip,Grześ,Bartek, Olaf)  . Akcja w 52 min była typowa kontrą , Olaf strzelił ładną bramkę , asystował Jaś. Goście jeszcze próbowali odrobić straty lecz tego dnia nasz  bramkarz Witek i kapitan Dominik byli bezbłędni.

Dziękujemy i prosimy o więcej :)

3 kolejka

Pogoń Grodzisk Mazowiecki II - FC Płochocin 8:0

Wysoka porażka naszej drużyny wiązała się z tym, że drużyna Pogoni wystawiłą na ten mecz zawodnikó swojej pierwszej drużyny. Ci już dłużej ograni zawodnicy zrobili sporą przewagę udokumentowaną bramkami. Mecz się wyrównał, kiedy rzeczywiście na boisku przebywali piłkarze Pogoni drugiego składu. Na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa Kuby Kaczyńskiego.

4 kolejka

AP Żyrardów II - FC Płochocin 10:0

Mecz miał jednostronny przebieg. Drużyna Żyradowa wystawiłą swój pierwszy skład i ich przewaga była nie do podważenia.

5. kolejka

FC - SPORTING
  2- 4(1-2)
BRAMKI - Bartek Pyra i Filip Michalak

pomimo kilku nieobecności zawodników ( trzech zameldowało się w drugiej połowie ponieważ uczestniczyli w szkolnych zawodach) mecz mógł się podobać. Sporting prowadził 2:0 ale my dzielnie walczyliśmy do końca o dobry wynik , były ładne akcje , parady bramkarzy obu drużyn , tym razem się nie udało ale drużyna Sportingu jest do ogrania w rewanżu , a mecz mógł się podobać widzom a szczególnie jego druga połowa.

6. kolejka

FC  Płochocin - Wrzos Międzyborów   11  - 3  ( 5 : 0 )

Bramki ; Jaś Sarzyński         - 3
              Dominik Michalak - 3
              Filip Michalak        - 2
              Grześ Duczman     - 1
              Bartek Pyra            - 1
              Karol Markowski    - 1

Mecz miał zdecydowanie przebieg jednostronny , nasza drużyna od początku zdominowała przeciwnika
narzucając własny styl, pierwsze 20 min to zdobycie 4 bramek i rywal nie może opuścić własnej połowy , nasz bramkarz Witek mógł się nudzić w bramce. Trener rotował składem więc wszyscy obecni na meczu zawodnicy naszej drużyny zagrali  i to z dobrym skutkiem zasługując na pochwały ze strony trenera jak i kibiców.

Bramka: Dominik Michalak

Mecz rozegrany przy fatalnej pogodzie ale pomimo to chłopcy pokazali charakter , walczyli dzielnie chociaż przeciwnik był lepszy technicznie i przeważał przez większość meczu. Obrona kierowana przez Dominika dzielnie i ofiarnie odpierała ataki, bramkę straciliśmy kuriozalną w pierwszej połowie lecz w drugiej przy bardzo dobrej  postawie obrońców i bramkarza Witka nie straciliśmy gola. W ostatnich 10 min Dominik został przez trenera przesunięty do ataku w wyniku czego stworzył sobie i kolegom cztery sytuacje do strzelenia bramki , wykorzystał jedną na wagę cennego remisu.

9. kolejka

FC Płochocin - AP Żyrardów 4:5

Bramki : D. Michalak 3
              F. Michalak 1

Najlepszy mecz w tej rundzie , pomimo że przegrany ale sama gra naszej drużyny z liderem grupy mogła się podobać. W tym meczu było wszystko , bramki , ładne akcje, parady bramkarzy , dramaturgia( na 5 min przed końcem prowadziliśmy 4-3). Szkoda że nie udało się chociaż zremisować ( mieliśmy niewykorzystany rzut karny) bo to byłby najbardziej sprawiedliwy wynik , ale naszym zawodnikom należą się duże słowa pochwały.